Slalom Gigant o Puchar Korbielowa 25.01.2009r.
Stańco Magdalena -1 miejsce
Bury Natalia - II miejsce
Rak Mateusz - II miejsce 
Zwardoń Przemysław- III miejsce
Stańco Paweł- III miejsce
Kołosińska Anna - IV miejsce
Węglarz Rafał - IV miejsce

Slalom Gigant OSCADNICKY MEDVEDIK 2009 (Velka Raca) 31.01.2009r.
Kołosińska Anna - III miejsce
Bury Natalia - VII miejsce
Zwardoń Przemysław-VII miejsce
Węglarz Rafał - VIII miejsce

Valentinskie Preteky Velka Raca) - Dzień Zakochanych 14.02.2009r.
Talik Zdzisław - Zawada Anna -1 miejsce
Kośniewski Łukasz - Stańco Magdalena -1 miejsce
Stańco Jan - Stańco Wiesława - II miejsce
Rak Mateusz  - Kołosińska Anna - III miejsce

XI Otwarte Mistrzostwa Powiatu Żywieckiego w Narciarstwie Alpejskim SKALANKA 22.02.2009r.

I miejsce zdobyli:
Jachowicz Mateusz
Węglarz Rafał
Bury Natalia
Kołosińska Anna
Stańco Magdalena
Śliwa Michał
Kośniewski Łukasz
Stańco Jan

II miejsce zdobyli:
Płoskonka Patrycja
Zając Karolina
Stańco Paweł

III miejsce zdobyli:
SzczotkaDamian
Legierska Anna
Polak Patrycja
Rak Mateusz
Talik Zdzisław

Kolejne miejsca:
Rudnicki Mikołaj- IV miejsce
Zwardoń Przemysław - V miejsce
Jachowicz Magdalena - V miejsce
Zwardoń Dominika - VI miejsce
Zwardoń Kamil - VII miejsce
Śleziak Marcin - VIII miejsce

Eliminacje Family Cup (Szczyrk) 28.02.09r.

I miejsce zdobyli:
ZwardońDominika
Bury Natalia
Kołosińska Anna
Śleziak Marcin
Rak Mateusz

II miejsce zdobyli:
Węglarz Rafał
Stańco Paweł
Kośniewski Łukasz

 

III miejsce zdobyli:
Szczotka Damian
Jachowicz Piotr
Zając Karolina
Talik Zdzisław
Stańco Jan

 

Kolejne miejsca:
Stańco Magdalena - IV miejsce
Płoskonka Patrycja - V miejsce
Legierska Anna - VII miejsce
Jachowicz Magdalena VIII miejsce

Puchar Pilska 03.03.2009r.
Zając Karolina - I miejsce
Rak Mateusz - II miejsce
Stańco Magdalena - III miejsce
Stańco Paweł - IV miejsce

 

Finał Family Cup (Kluszkowce) 06.03.2009r. - 07.03.2009r.

Wicemistrzami zostali:
Kołosińska Anna
Kośniewski Łukasz
Stańco Jan
Talik Zdzisław

III miejsce zdobyli:
Zwardoń Dominika
Stańco Paweł

Kolejne miejsca:
Zając Karolina - VI
Stańco Magdalena - VII
Węglarz Rafał - IX
Polak Patrycja - X
Płoskonka Patrycja - XII
Zwardoń Kamil -XII
Bury Natalia-XIII
Dobosz Angelika - XIV
Śleziak Marcin - XVII
Jachowicz Piotr - XVII
Zwardoń Przemysław - XX
Rudnicki Mikołaj - XXIV
Szczotka Damian – XXIX

Mistrzostwa Miasta Żywiec 07.03.2009r.
Zając Karolina -1 miejsce
Stańco Paweł -1 miejsce
Kołosińska Anna – II miejsce
Polak Patrycja - II miejsce
Kośniewski Łukasz - IV miejsce

Zawody Ministrantów ( Szczyrk)
Węglarz Rafał -1 miejsce
Zwardoń Kamil -1 miejsce
Zwardoń Przemysław - II miejsce
Jachowicz Piotr- II miejsce
Śleziak Marcin - III miejsce

Puchar Proboszcza Korbielowa 14.03.2009r.

I miejsce zdobyli:
Zwardoń Przemysław
Stańco Magdalena
Rak Mateusz
Stańco Jan
Talik Zdzisław

II miejsce zdobyli:
Zwardoń Kamil
Stańco Paweł

III miejsce zdobył:
Kośniewski Łukasz

W tym samym dniu odbyły się zawody na Górze ŻAR. Nasze najmłodsze zawodniczki zdobyły:
Dobosz Angelika -1 miejsce
Zwardoń Dominika - II miejsce

Majstrovstva Sveta Velkej Race (Velka Raca) 21.03.2009r.
Stańco Jan -1 miejsce
Kołosińska Anna - II miejsce
Stańco Paweł - II miejsce
Talik Zdzisław - II miejsce
Kośniewski Łukasz - III miejsce
Dobosz Angelika - III miejsce
Stańco Magdalena - IV miejsce
Rak Mateusz - IV miejsce
Śliwa Michał - V miejsce
Zwardoń Dominika - VI miejsce

Wiosenne Zawody o Puchar Senatora (Kluszkowce) 22.03.2009r.
Kołosińska Anna -I miejsce
Zwardoń Przemysław - II miejsce
Zwardoń Kamil - IV miejsce

Beskydsky Pohar (Mosty) 22.03.2009r.
Stańco Jan -1 miejsce
Talik Zdzisław - II miejsce
Stańco Paweł - IV miejsce
Stańco Magdalena - VIII miejsce

Puchar Beskidu Żywieckiego 29.03.2009r.
I miejsce zdobyli:
Dobosz Angelika
Płoskonka Patrycja
Śliwa Michał
Kośniewski Łukasz
Talik Zdzisław

 

II miejsce zdobyli:

Bury Natalia
Kołosinska Anna
Zwardoń Kamil
Stańco Magdalena
Stańco Jan

Kolejne miejsca:
Zwardoń Dominika - IV
Zając Karolina - IV
Rak Mateusz - IV
Stańco Paweł – VI

Puchar Prezesa Czorsztyn Ski (Kluszkowce) 05.04.2009r.
Kołosińska Anna - III miejsce
Zwardoń Przemysław - III miejsce
Zwardoń Kamil - V miejsce

Paralelni Slalom (Mosty) 08.04.2009r.
Zwardoń Kamil - II miejsce
Stańco Jan - III miejce
Kołosińska Anna - IV miejsce
Węglarz Rafał - IV miejsce

Szybki Kontakt

Klub Sportowy Zwardoń
Zwardoń 73a
34-373 Zwardoń
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
web: www.ks-zwardon.pl

Facebook