Mistrzostwach Miasta Żywca 2010
Osiągnięcia Dziewczyny i Kobiety :

Magdalena Stańco - 1 miejsce
Anna Kołosińska - 2 miejsce 
Patrycja Płoskonka - 6 miejsce
Natalia Bury - 1 miejsce
Angelika Dobosz - 1 miejsce
Dominika Zwardoń - 7 miejsce

Osiągnięcia chłopcy i mężczyżni :

Damian Szczotka - 4 miejsce
Jan Żabnicki - 8 miejsce 
Jan Stańco -1 miejsce
Zdzisław Talik - 2 miejsce
Rafał Węglarz - 1 miejsce
Przemek Zwardoń - 6 miejsce
Damian Zwardoń - 1 miejsce
Łukasz Kośniewski - 2 miejsce
Paweł Pydych - 3 miejsce

 

Puchar Poniwca.
Mała grupka z naszego klubu brała w nich udział.

Osiągnięcia :
Kołosińska Anna - 3 miejsce
Stańco Magdalena - 1 miejsce
Stańco Jan - 1 miejsce
Słowik Piotr - 2 miejsce
Talik Zdzisław - 3 miejsce
Pydych Paweł - 2 miejsce 
Zwardoń Damian -1 miejsce
Kośniewski Łukasz - 2 miejsce

 

Eliminacje family cup 2010

Osiągnięcia:


Zwardoń Emilia - 4 miejsce
Zwardoń Radosław  - 3 miejsce
Bury Maciej - 4 miejsce
Angelika Dobosz - 1 miejsce
Zwardoń Dominika - 5 miejsce
Zwardoń Zuzanna - 6 miejsce
Węglarz Oliwia - 5 miejsce
Żabnicki Jan - 3 miejsce
Płoskonka Patrycja - 1 miejsce
Bury Natalia - 2 miejsce
Węglarz Rafał - 2 miejsce
Zwardoń Przemysław - 3 miejsce
Fiedor Tomasz - 8 miejsce
Stańco Magdalena - 2 miejsce
Zając Karolina - 3 miejsce
Kołosińska Anna - 4 miejsce
Stańco Paweł - 1 miejsce
Zwardoń Damian - 1 miejsce
Pydych Paweł - 3 miejsce
Kośniewski Łukasz - 4 miejsce
Stańco Jan - 5 miejsce 
Talik Zdzisław - 1 miejsce 
Słowik Piotr - 2 miejsce

Finał family Cup
Dobosz Angelika – 4 miejsce
Żabnicki Jan – 17 miejsce
Słowik Piotr – 1 miejsce
Talik Zdzisław – 2 miejsce
Płoskonka Patrycja – 5 miejsce
Zwardoń Przemysław – 6 miejsce
Rudnicki Mateusz – 19 miejsce
Kołosińska Anna – 3 miejsce
Stańco Magdalena – 4 miejsce
Stańco Paweł – 4 miejsce
Zwardoń Kamil – 18 miejsce
Zwardon Damian -1 miejsce
Pydych Paweł - 3 miejsce
Kośniewski Łukasz- 6 miejsce

ELIMINACJI DO AMATORSKICH MISTRZOSTW POLSKI Korbielów
Kośniewski Łukasz – 3 miejsce
Śliwa Michał – 5 miejsce

Eliminacje MP Amatorów PZN – Szczyrk
Stańco Magdalena -4 miejsce
Talik Zdzisław – 2 miejsce
Słowik Piotr – 3 miejsce
Stańco Jan – 4 miejsce
Kośniewski Łukasz – 3 miejsce
Pydych Paweł -6 miejsce

Finał Mistrzostw Polski
Zdzisław Talik – 3 miejsce

Majstrostwa Sweta Velkej Race
Andżelika Dobosz – 2 miejsce
Stańco Magdalena – 1 miejsce
Kołosińska Anna – 2  miejsce
Stańco Jan – 3 miejsce
Zdzisław Talik – 2 miejsce
Michał Śliwa – 1 miejsce
Kośniewski Łukasz – 3 miejsce

Narciarski Rajd Chłopski-slalom równoległy

Anna Kołosińska – 1 miejsce
Stańco Magdalena – 2 miejsce
Talik Zdzisław – 4 miejsce
Kośniewski Łukasz  - 2 miejsce
Zwardon Damian - 1 miejsce

Mistrzostwa Gminne Szkół Gimnazjalnych
Kołosińska Anna – 1 miejsce

Mistrzostwa Krakowa Amatorów
Stańco Jan – 1 miejsce
Stańco Magdalen – 6 miejsce
Zwardon Damian – 6 miejsce
Kośniewski Łukasz – 7 miejsce
Pydych Paweł – 12 miejsce
Stańco Paweł – 15 miejsce
Kołosińska Anna – 1 miejsce
Zwardoń Kamil – 1 miejsce
Zwardoń Przemysław – 2 miejsce

Mistrzostwa Polski Amatorów PZN Eliminacje   - Stożek 5.02.2010
Zwardon Damian – 2 miejsce
Pydych Paweł – 3 miejsce

Skalanka
Emilia Zwardoń – 4 miejsce
Maciej Bury – 6 miejsce
Andżelika Dobosz – 1 miejsce
Zuzanna Zwardoń – 3 miejsce
Dominika Zwardoń –  4 miejsce
Natalia Bury –  2 miejsce
Mikołaj Rudnicki –  2 miejsce
Jan Żabnicki –  5 miejsce
Damian Szczotka – 6 miejsce
Anna Kołasiński –  1 miejsce Z
Patrycja Płoskonka –  5 miejsce
Karolina Zając – 2 miejsce
Magdalena Stańco – 3 miejsce
Kamil Zwardoń –  1 miejsce
Paweł Stańco – 3 miejsce
Kośniewski Łukasz –  3 miejsce
Ewa Mroczka – 1 miejsce
Zdzisław Talik – 3 miesce

Szybki Kontakt

Klub Sportowy Zwardoń
Zwardoń 73a
34-373 Zwardoń
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
web: www.ks-zwardon.pl

Facebook