10.04.2011 - Paralelni Slalom
Piotr słowik - 2 miejsce
Jan Stańco - 3 miejsce
Łukasz Kośniewski - 4 miejsce

 

25.03.2011 - Finał Mistrzostw Polski
Magda Stańco - 3 miejsce
Zdzisław Talik - 1 miejsce
Piotr Słowik - 3 miejsce
Jan Stańco - 6 miejsce
Wszystkie wyniki ->TU

24.03.2011 - Puchar Senatora

Anna Kołosińska - 2 miejsce
Magda Stańco - 4 miejsce
Zadzisław Talik - 1 miejsce
Piotr Słowik - 5 miejsce
Jan Stańco - 3 miejsce

 

19.03.2011 - Majstrovstvá Sveta Veľkej Rače
Magdalena Stańco - 1 miejsce
Anna Kołosińska - 1 miejsce
Michał Śliwa - 1 miejsce
Łukasz Kośniewski - 3 miejsce
Paweł Pydych - 4 miejsce
Jan Stańco - 1 miejsce
Zdzisław Talik - 2 miejsce
Piotr Słowik - 7 miejsce

12.03.2011 -  Beskydsky Pohar

Anna Kołosińska - 3 miejsce
Magdalena Stańco - 4 miejsce
Jan Stańco - 2 miejsce
Zdzisław Talik - 3 miejsce

 

06.03.2011 - Zawody z cyklu Puchar Beskidzkich Groni (Brenna Centrum)
Angelika Dobosz - 4 miejsce
Magdalena Stańco - 3 miejsce
Piotr Słowik - 2 miejsce
Jan Stańco - 2 miejsce
Łukasz Kośniewski - łapał zające (upadek)
Wszystkie wyniki ->TU
Klasyfikacja Generalna ->TU

04.03.2011 - Finał Family Cup
Zuzanna Zwardoń - 12 miejsce
Dominika Zwardoń - 15 miejsce
Angelika Dobosz - 5 miejsce
Jan Żabnicki - 8 miejsce
Zdzisław Talik - 2 miejsce
Magdalena Stańco - 1 miejsce
Damian Zwardoń -1 miejsce
Łukasz Kośniewski - 2 miejsce
Paweł Pydych - 5 miejsce
Paweł Stańco - 12 miejsce
Jan Stańco - 3 miejsce
Wszystkie wyniki ->TU

27.02.2011 - Finał Allegro 2011

Anna Kołosińska - 1 miejsce
Magdalena Stańco - 4 miejsce
Sebastian Węglarz - 2 miejsce - snowbord
Krzysztof Pydych - 3 miejsce - snowbord
Zdzisław Talik - 3 miejsce
Łukasz Kośniewski - 4 miejsce
Jan Stańco - łapał zające (upadek)
Wszystkie wyniki ->TU

27.02.2011 - Puchar Wójta Gminy Węgierska Górka
Angelika Dobosz - 1 miejsce

26.02.2011 - El. Family Cup

Zuzanna Zwardoń - 2 miejsce
Dominika Zwardon - 4 miejsce
Angelika Dobosz 2 - miejsce
Jan Żabnicki - 2 miejsce
Magdalena Stańco 1 - miejsce
Paweł Pydych 1 - miejsce
Paweł Stańco - 2 miejsce
Wiesława Stańco - 2 miejsce
Jan Stańco - 1 miejsce
Bogusław Dobosz - 4 miejsce
Wszystkie wyniki ->TU

26.02.2011 - Henryk Kania Ski Cup
Zdzisław Talik - 1 miejsce
Łukasz Kośniewski - 2 miejsce

26.02.2011 - Puchar Wójta Gminy Zawoja

Anna Kołosińska - 1 miejsce

 

23.02.2011 - Otwarte Zawody o Puchar Prezesa Rusiń-Ski
Angelika Dobosz - 3 miejsce
Zdzisław Talik - 2 miejsce
Łukasz Kośniewski - 4 miejsce

 

20.02.2011 - Zawody z cyklu Puchar Beskidzkich Groni (Brenna Węgierski)
Angelika Dobosz - 5 miejsce
Piotr Słowik - 1 miejsce
Łukasz Kośniewski - 1 miejsce
Wszystkie wyniki ->TU

 

19.02.2011 - EMP Szczawnica
Anna Kołosińska - 3 miejsce
Łukasz Kośniewski - 7 miejsce
Jan Stańco - 10 miejsce
Zdzisław Talik - łapał zające (upadek)
Piotr Słowik - łapał zające (upadek)
Wszystkie wyniki ->TU

 

13.02.2011 - EMP Czarna Góra
Zdzisław Talik -1 miejsce
Piotr Słowik - 5 miejsce
Łukasz Kośniewski - 4 miejsce
Wszystkie wyniki ->TU

 

12.02.2011-OTWARTE MISTRZOSTWA RAJCZY W SLALOMIE RÓWNOLEGŁYM
Anna Kołosińska - 1 miejsce
Magda Stańco - 2 miejsce
Angelika Dobosz - 1 miejsce
Zuzanna Zwardoń - 3 miejsce
Anna Śleziak - 4 miejsce
Przemysław Zwardoń - 2 miejsce
Łukasz Kośniewski - 1 miejsce
Jan Stańco - 2 miejsce

 

06.02.2011 - Zawody z cyklu Puchar Beskidzkich Groni (Puchar Ośrodka Narciarskiego Brenna-Centrum)
Angelika Dobosz - 2 miejsce
Jan Stańco - 2 miejsce
Łukasz Kośniewski - 3 miejsce
Wszystkie wyniki ->TU

 

06.02.2011 - Puchar Mosornego Gronia
Anna Kołosińska - 2 miejsce
Piotr Słowik - 3 miejsce

 

05.02.2011 - Puchar Poniwca
Angelika Dobosz - 3 miejsce
Anna Kołosińska - 4 miejsce
Magda Stańco - 5 miejsce
Piotr Słowik - 2 miejsce
Zdzisław Talik - 4 miejsce
Jan Stańco - 3 miejsce
Łukasz Kośniewski - łapał zające (upadek)

 

04.02.2011 - EMP Szczyrk
Zdzisław Talik - 2 miejsce
Piotr Słowik - 4 miejsce
Jan Stańco - 5 miejsce
Łukasz Kośniewski - 1 miejsce
Damian Zwardoń - 5 miejsce
Wszystkie wyniki ->TU

 

30.01.2011 - Zawody z cyklu Puchar Beskidzkich Groni (Puchar Doliny Leśnicy)
Angelika Dobosz - 4 miejsce
Jan Stańco - 1 miejsce
Piotr Słowik - 5 miejsce
Zdzisław Talik - 6 miejsce
Łukasz Kośniewski - 1 miejsce
Wszystkie wyniki ->TU

 

29.01.2011 - Puchar Wójta Gminy Jeleśnia (dla dzieci i młodzieży szkolnej)
Natalia Bury - 8 miejsce (gleba)
Angelika Dobosz -2 miejsce
Tomasz Fiedor-10 miejsce
Przemek Zwardoń- 5 miejsce
Ania Śleziak -11 miejsce

29.01.2011 - Eliminacje Allegro Bukowina
Anna Kołosińska - 1 miejsce
Magda Stańco - 2 miejsce
Zdzisław Talik - 1 miejsce
Jan Stańco - 2 miejsce
Damian Zwardoń - 3 miejsce
Łukasz Kośniewski - 5 miejsce
Sebastian Węglarz - 1 miejsce - snowboard

 

09.01.2011 - Mistrzostwa Intersport
Magda Stańco - 3 miejsce
Zdzisław Talik - 2 miejsce
Piotr Słowik - 3 miejsce
Jan Stańco - 5 miejsce
Paweł Pydych - 2 miejsce
Łukasz Kośniewski - 3 miejsce

07.01.2011 - EMP Korbielów
Magda Stańco - 4 miejsce
Zdzisław Talik - 1 miejsce
Jan Stańco - 1 miejsce
Piotr Słowik - 2 miejsce
Paweł Pydych - 7 miejsce
Łukasz Kośniewski - łapał zające (upadek)
Wszystkie wyniki ->TU

31.12.2010 - Sylwestrowe Zawody w Jabłonkowie Mosty

Mała grupka z naszego klubu brała w tych zawodach udział. Był to pierwszy start naszych zawodników w tym sezonie.

Wyniki Naszych Zawodników:
Piotr Słowik - 1 miejsce
Zdzisław Talik - 4 miejsce
Jan Stańco - 5 miejsce
Łukasz Kośniewski - 1 miejsce
Paweł Pydych - 2 miejsce
Wszystkie wyniki ->TU

Szybki Kontakt

Klub Sportowy Zwardoń
Zwardoń 73a
34-373 Zwardoń
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
web: www.ks-zwardon.pl

Facebook