13.04.2013 - Finał Mistrzostw Polski 2013
Anna Kołosińska - 7 miejsce
Zdzisław Talik - 3 miejsce
Łukasz Kośniewski -2 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

06.04.2013 - Puchar PKL
Łukasz Kośniewski - 3 miejsce
Andrzej Bednarz - 10 miejsce
Zdzisław Talik - 11 miejsce
Wszystkie Wyniki -> TU

01.04.2013 - Slalom Równoległy - Złoty Groń
Angelika Dobosz - 2 miejsce
Anna Kołosińska - Półfinał
Grzegorz Aszkiełowicz - 2 miejsce
Jan Stańco - Półfinał
Łukasz Kośniewski -2 miejsce
Andrzej Bednarz - Ćwierćfinał

23.03.2013 - Mistrzostwa Świata Wielkiej Raczy
Angelika Dobosz - 2 miejsce
Damian Zwardoń - 2 miejsce
Grzegorz Askiełowicz - 2 miejsce
Jan Stańco - 3 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

23.03.2013 - Puchar Prezesa Białka Tatrzańska
Anna Kołosińska - 1 miejsce
Andrzej Bednarz - 1 miejsce
Łukasz Kośniewski - dsq
Wszystkie wyniki -> TU

16.03.2013 - Puchar Złotego Gronia

Angelika Dobosz - 1 miejsce
Karolina Urbańczyk - 2 miejsce
Jan Stańco - 1 miejsce
Grzegorz Aszkiełowicz - 5 miejsce
Damian Zwardoń - 1 miejsce
Łukasz Kośniewski - 2 miejsce
Andrzej Bednarz - 3 miejsce
wszystkie wyniki -> TU

10.03.2013 - Puchar Senatora
Zdzisław Talik - 2 miejsce
Grzegorz Aszkiełowicz - 5 miejsce
Łukasz Kośniewski - 3 miejsce
Andrzej Bednarz - 5 miejsce
Wszystkie wyniki -> wkrótce

09.03.2013 - EMP Nowy Targ
Zdzisław Talik - 2 miejsce
Łukasz Kośniewski - 2 miejsce
Andrzej Bednarz - 9 miejsce
Wszystkie wyniki ->TU

09.03.2013 - Puchar Stacji Narciarskiej Rusiń-Ski 2013
Damian Zwardoń - 1 miejsce
Paweł Pydych - 3 miejsce
Grzegorz Aszkiełowicz - 1 miejsce

09.03.2013 - Puchar Cieńkowa
Dobosz Angelika - 3 miejsce
Anna Kołosińska - 5 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

03.03.2013 - Puchar Wójta Brenna - Węgierski - Puchar Beskidzkich Groni Finał
Angelika Dobosz - 6 miejsce
Łukasz Kośniewski - 1 miejsce
Andrzej Bednarz - DSQ
Wszystkie wyniki -> TU
Klasyfikacja Generalna -> TU


24.02.2013 - Puchar Czantorii
Angelika Dobosz- 6 miejsce
Karolina Urbańczyk - 3 miejsce
Jan Stańco - 7 miejsce
Łukasz Kośniewski - 2 miejsce
Wszystkie wyniki ->TU
Galeria Zdjęć ->TU

23.02.2013 - Puchar Wójta Węgierska Górka
Angelika Dobosz - 2 miejsce
Karolina Urbańczyk - 2 miejsce
Jan Żabnicki - 2 miejsce
Zdzisław Talik - 1 miejsce
Jan Stańco - 2 miejsce
Łukasz Kośniewski - 1 miejsce
Paweł Pydych - 2 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

17.02.2013 - Puchar Koronki - OchodzitaSki
Karolina Urbańczyk - 2 miejsce
Angelika Dobosz -?
Jan Żabnicki - ?
Anna Kołosińska - 2 miejsce
Zdzisław Talik - 1 miejsce
Grzegorz Aszkełowicz -?
Łukasz Kośniewski - 2 miejsce
Paweł Pydych - 3 miejsce
Andrzej Bednarz - ?
Wszystkie wyniki -> wkrótce
Galeria Zdjęć -> TU

17.02.2013 - Beskidzki Puchar - Złoty Groń
Angelika Dobosz - 1 miejsce
Karolina Urbańczyk - 3 miejsce
Anna Kołosińska - 1 miejsce
Łukasz Kośniewski - 1 miejsce
Paweł Stańco - 6 miejsce
Andrzej Bednarz - DSQ
Grzegorz Askiełowicz - 5 miejsce
Zdzisław Talik - 7 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU
Galeria Zdjęć->TU

16.02.2013 - II Zawody narciarskie o Puchar Sołtysów Zwardonia i Lalik
Wszystkie wyniki ->TU

10.02.2013 - Puchar Beskidzkich Groni - Brena Centrum
Grzegorz Aszkiełowicz - 2 miejsce
Łukasz Kośniewski - 1 miejsce
Andrzej Bednarz - 5
Paweł Stańco - 12
Wszystkie wyniki -> TU

10.02.2013 - Puchar Proboszcza Cisca
Karolina Urbańczyk - 1 miejsce
Angelika Dobosz -1 miejsce
Jan Żabnicki - 2 miejsce

05.02.2013 - I Puchar Wojewody Śląskiego i Śląskiego Kuratora Oświaty
Natalia Bury - 6 miejsce
Karolina Nocoń - 5 miejsce

27.01.2013 - Eliminacje Family Cup
Angelika Dobosz - 2 miejsce
Jan Żabnicki - 1 miejsce
Paweł Pydych - 1 miejsce
Paweł Stańco - 2 miejsce
Jan Stańco - 2 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

27.01.2013 - Puchar Beskidzkich Groni - Czantoria
Łukasz Kośniewski - DSQ
Andrzej Bednarz - DSQ
Wszystkie wyniki -> TU

26.01.2013 - Puchar Wielkiej Raczy
Angelika Dobosz - 3 miejsce
Jan Żabnicki - 4 miejsce
Łukasz Kośniewski - 2 miejsce
Paweł Pydych - 3 miejsce
Jan Stańco - 4 miejsce
Zdzisław Talik - 5 miejsce

25.01.2013 - EMP Szczyrk
Anna Kołosińska - 3 miejsce
Zdzisław Talik - 1 miejsce
Grzegorz Aszkiełowicz - 5 miejsce
Jan Stańco - DSQ
Damian Zwardoń - 7 miejsce
Łukasz Kośniewski - 4 miejsce
Andrzej Bednarz - DSQ
Wszystkie wyniki ->TU

20.01.2013 - Puchar Bruclika - Istebna Zagroń
Karolina Urbańczyk - 1 miejsce
Angelika Dobosz - 2 miejsce
Łukasz Kośniewski - 1 miejsce
Zdzisław Talik - 2 miejsce
Wszystkie wyniki ->TU

20.01.2013 - Puchar Beskidzkich Groni - Dolina Leśnicy
Łukasz Kośniewski - 1 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

19.01.2013 - Puchar Proboszcza Zwardonia
Oliwia Pytel - 1 miejsce
Radosław Zwardoń - 3 miejsce
Karolina Urbańczyk - 1 miejsce
Angelika Dobosz - 2 miejsce
Anna Kosińska - 1 miejsce
Natalia Bury - 2 miejsce
Przemysław Zwardoń - 3 miejsce
Karolina Zając - 1 miejsce
Łukasz Kośniewski - 1 miejsce
Kamil Zwardoń - 2 miejsce
Piotr Szczotka - 3 miejsce
Damian Zwardoń - 1 miejsce
Ewa Mroczka - 2 miejsce Prezes
Jan Stańco - 1 miejsce
Zdzisław Talik - 2 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

18.01.2013 - Wieczorne zawody Sportcentrum Oscadnica
Angelika Dobosz -1 miejsce
Karolina Urbańczyk - 3 miejsce (start z chłopakami)
Anna Kołosińska - 1 miejsce
Zdzisław Talik - 1 miejsce
Łukasz Kośniewski - 1 miejsce
Paweł Pydych - 3 miejsce

13.01.2013 - Puchar Beskidzkich Groni - Brenna Węgierski
Angelika Dobosz - 8 miejsce (łapała zające)
Karolina Urbańczyk - łapała zające
Jan Żabnicki - 5 miejsce
Łukasz Kośniewski - 3 miejsce
Paweł Pydych - 4 miejsce
Andrzej Bednarz - 9 miejsce
Damian Zwardoń - 1 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

12.01.2013 - EMP Kluszkowce
Anna Kołosińska - 2 miejsce
Grzegorz Aszkiełowicz - 5 miejsce
Łukasz Kośniewski - 10 miejsce
Andrzej Bednarz - DSQ
Wszystkie wyniki - > TU

 

11.01.2013 - EMP Korbielów
Anna Kołosińska - 2 miejsce
Zdzisław Talik - 2 miejsce
Grzegorz Aszkiełowicz - 4 miejsce
Łukasz Kośniewski - 4 miejsce
Paweł Pydych - 5 miejsce
Kamil Zwardoń - 7 miejsce
Piotr Szczotka - 8 miejsce
Wszystkie wyniki - > TU

31.12.2012 - Sylwestrowe Zawody - Istebna

Angelika Dobosz - 6 miejsce
Jan Żabnicki - 7 miejsce
Kamil Zwardoń - 5 miejsce
Łukasz Kośniewski - 1 miejsce
Paweł Pydych - 3 miejsce
Andrzej Bednarz - 5 miejsce
Paweł Stańco - 7 miejsce
Damian Zwardoń - 2 miejsce
Zdzisław Talik - 5 miejsce
Jan Stańco - 10 miejsce
Wszystkie Wyniki -> TU

Szybki Kontakt

Klub Sportowy Zwardoń
Zwardoń 73a
34-373 Zwardoń
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
web: www.ks-zwardon.pl

Facebook