22.03.2014 - Mistrzostwa Polski Amatorów
Anna Kołosińśka - 6 miejsce
Zdzisław Talik - 6 miejsce
Łukasz Kośniewski - 10 miejsce
Andrzej Bednarz - 12 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

21.03.2014 - Puchar Senatora
Anna Kołosińśka - 6 mijsce
Zdzisław Talik - 6 miejsce
Łukasz Kośniewski - 9 miejsce
Andrzej Bednarz - 13 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

16.03.2014 - Puchar Prezesa Ośrodka Kotelnica
Anna Kołosnińska - 1 miejsce
Łukasz Kośniewski - 1 miejsce
Andrzej Bednarz - 4 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

08.03.2014 - EMP - Rabka
Anna Kołosnińska - 2 miejsce
Łukasz Kośniewski - 5 miejsce
Andrzej Bednarz - 9 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

02.03.2014 - Puchar Zakopanego Kasprowy
Anna Kołosińska - 5 miejsce
Zdzisław Talik - 2 miejsce
Jan Stańco - 3 miejsce
Łukasz Kosniewski - 1 miejsce
Andrzej Bednarz - DSQ
Puchar Zakopanego klasyfikacja Generalna
Anna Kołosińska - 2 miejsce
Zdzisław Talik - 2 miejsce
Jan Stańco - 3 miejsce
Łukasz Kośniewski - 2 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

23.02.2014 - Mistrzostwa Powaitu Żywieckiego

Karolina Urbańczyk - 3 miejsce
Anna Kołosińska - 1 miejsce
Zdzisław Talik - 1 miejsce
Jan Stańco - 1 miejsce
Andrzej Bednarz - 1 miejsce
Łukasz Kośniewski - 1 miejsce
Paweł Pydych - 3 miejsce
Przemysław Zwardoń - 2 miejsce
Rafał Węglarz - 3 miejsce
Natalia Bury - 2 miejsce
Oliwia Pytel - 6 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

22.02.2014 - Puchar Krajcara
Anna Kołosińska - 1 miejsce
Paweł Pydych - 1 miejsce
Jan Stańco - 2 miejsce
Karolina Urbańczyk - 1 miejsce
Angelika Dobosz - 3 miejsce
Przemysław Zwardoń - 2 miejsce
Emilia Zwardoń - 4 miejsce

22.02.2014 - Eliminacje Mistrzostw Polski Limanowa
Zdzisław Talik - 3 miejsce
Andrzej Bednarz - 5 miejsce
Łukasz Kośniewski - 3 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

16.02.2014 - Puchar Zwardonia
Paweł Pydych - 1 miejsce
Angelika Dobosz - 2 miejsce
Karolina Urbańczyk - 3 miejsce
Radosław Zwardoń - 1 miejsce
Przemysław Zwardoń -1 miejsce
Emilia Zwardoń - 4 miejsce
reszta proszona o wysłanie wyników.

16.02.2014 - Puchar Zakopanego - Harenda
Anna Kołosińska - 3 miejsce
Zdzisław Talik - 4 miejsce
Jan Stańco - 5 miejsce
Łukasz Kośniewski - 2 miejsce
Andrzej Bednarz - 5 miejsce
Wszystkie wyniki - > TU

10.02.2014 - Beskidzkie Nadzieje ed. II
Karolina Urbańczyk - 3 miejsce
Angelika Dobosz - 6 miejsce
Wszystkie wyniki - > TU

09.02.2014 - Puchar Zakopanego - Nosal
Jan Stańco - 2 miejsce
Zdzisław Talik - 3 miejse
Anna Kołosińska - 3 miejsce
Łukasz Kośniewski - 2 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

07.02.2014 - Eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów PZN - Istebna

Zdzisław Ztalik - 2 miejsce
Jan Stańco - 4 miejsce
Łukasz Kośniewski - 4 miejsce
Andrzej Bednarz - 10 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

14.12.2013 - Puchar Zakopanego 2014 - I edycja
Anna Kołosińska - 2 miejsce
Grzegorz Aszkiełowicz - 8 miejsce
Zdzisław Talik - 9 miejsce
Jan Stańco - 10 miejsce
Andrzej Bednarz - 4 miejsce
Łukasz Kośniewski - 6 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

Szybki Kontakt

Klub Sportowy Zwardoń
Zwardoń 73a
34-373 Zwardoń
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
web: www.ks-zwardon.pl

Facebook