Puchar Kotelnicy - 21.03.2015
Andrzej Bednarz -2 miejsce
Łukasz Kośniewski - 5 miejsce

Puchar Stacji Zagroniem - 15.03.2015

Kołosińska Anna - 1 miejsce
Urbańczuk Karolina - 1 miejsce

Finał - 14.03.2015
Kołosińska Anna - 7 miejsce
Talik Zdzisław - 6 miejsce
Stańco Jan - 12 miejsce
Łukasz Kośniewski - 10 miejsce
Andrzej Bednarz - 11 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

Puchar Senatora - 13.03.2015

Talik Zdzisław - 3 miejsce
Stańco Jan -  3 miejsce
Aszkiełowicz Grzegorz - 22 miejsce
Łukasz Kośniewski - 8 miejsce
Andrzej Bednarz - 13 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

Puchar Lwa - 08.03.2015
Jan Stańco - DSQ
Andrzej Bednarz - DSQ
Łukasz Kośniewski - 3 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

Family Cup - Finał - 8.03.2015
Karolina Urbańczyk - 4 miejsce
Pweł Pydych - 3 miejsce
Angelika Dobosz - DSQ

06.03.2015 -EMP Rabka
Łukasz Kośniewski - 4 miejsce
Andrzej Bednarz - DSQ
Wszystkiw wyniki -> TU

01.03.2015 - Puchar Wójta Brenna

Andrzej Bednarz - 3 miejsce
Jan Stańco - 3 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

27.02.2015 - Slalom Równoległy
Anna Kołosińska - 1 miejsce
Andrzej Bednarz - 4 miejsce
Zdzisław Talik - 8 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

27.02.2015 - EMP Stożek
Zdzisław Talik - 1 miejsce
Grzegorz Aszkiełowicz - 4 miejsce
Andrzej Bednarz - 6 miejsce
Łukasz Kośniewski - DSQ
Wszystkie wyniki -> TU

22.02.2015 - Mistrzostwa Powiatu Żywieckiego
Angelika Dobosz - 2 miejsce
Karolina Urbańczyk - 2 miejsce
Anna Kołosińska - 1 miejsce
Przemek Zwardoń - 1 miejsce
Paweł Pydych - 1 miejsce
Jan Stańco - 1 miejsce
Zdzisław Talik - 1 miejsce
Ewa Mroczka - 2 miejsce
Łukasz Kośniewski - 1 miejsce
Andrzej Bednarz - 2 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

21.02.2015 - EMP Szczyrk
Zdzisław Talik - 6 miejsce
Jan Stańco - 7 miejsce 
Łukasz Kośniewski - 2 miejsce
Andrzej Bednarz - 5 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

21.02.2015 - II Puchar Krajcara
Zwardoń Emillia - 5 miejsce
Zwardoń Radek - 4 miejsce
Dobosz Angelika - 1 miejsce
Urbańczyk Karolina - 1 miejsce
Zwardoń Przemek - 2 miejsce
Kołosińska Anna - 1 miejsce
Pydych Paweł - 1 miejsce
Zwardoń Kamil - 2 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU


15.02.2015 - Slalom Równoległy w Rajczay

Jan Stańco - 1 miejsce
Łukasz Kośniewski - 1 miejsce
Karolina Urbańczyk - 2 miejsce

14.02.2015 - EMP Limanowa
Łukasz Kośniewski - 3miejsce
Andrzej Bednarz - 4 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

02.08.2015 - EMP Szczawnica

Grzegorz Aszkiełowicz - 1 miejsce
Zdzisław Talik - 2 miejsce
ŁUkasz Kośniewski - 6 miejsce
Andrzej Bednarz - DSQ
Wszystkie wyniki -> TU


01.02.2015 - Puchar Starego Gronia

Zdzisław Talik - 1 miejsce
Grzegorz Aszkiełowicz - 1 miejsce
Łukasz Kośniewski - 4 miejsce
Andrzej Bednarz - 5 miejsce
Wszystkiw wyniki ->TU

24.01.2014 - Eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów - Złoty Groń

Jan Stańco - 4 miejsce
Grzegorz Aszkiełowicz - 6 miejsce
Łukasz Kośniewski - 8 miejsce
Andrzej Bednarz - 9 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

23.01.2014 - Eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów - Góra Żar
Łukasz Kośniewski - 3 miejsce
Andrzej Bednarz - 5 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

09.01.2015 - Eliminacje Mistrzost Polski Amatorów - Korbielów

Anna Kołosińska - 1 miejsce
Zdzisław Talik - 1 miejsce
Jan Stańco - 4 miejsce
Grzegorz Aszkiełowicz - 5 miejsce
Łukasz Kośniewski - 2 miejsce - jazda bez komentarza
Andrzej Bednarz - 3 miejsce
Wszytkie wyniki -> TU

13.12.2014 - Puchar Zakopanego 2014 - I edycja
Anna Kołosińska - 3 miejsce
Zdzisław Talik - 3 miejsce
Andrzej Bednarz - 1 miejsce
Łukasz Kośniewski - 5 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

Szybki Kontakt

Klub Sportowy Zwardoń
Zwardoń 73a
34-373 Zwardoń
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
web: www.ks-zwardon.pl

Facebook