20.03.2016 - Puchar Złotego Gronia
Zdzisław Talik - 1 miejsce
Jan Stańco - 2 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU
Galeria Zdjęć -> TU

19.03.2016 - No Limit Kasprowy
Jan Stańco - 5 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU


13.03.2016 - Mistrzostwa Powiatu Żywieckiego
Julia Zoń - 2 miejsce
Dominika Kwaśny - 3 miejsce
Michał Porwisz - 2 miejsce
Aleksandra  Porwisz - 1 miejsce
Wiesława Stańco - 3 miejsce
Ewa Mroczka - 2 miejsce
Joanna Porwisz - 1 miejsce
Andrzej Porwisz - 3 miejsce
Anna Kołosińska - 1 miejsce
Paweł Pydych - 1 miejsce
Przemysław Zwardoń - 2 miejsce
Kamil Zwardoń - 3 miejsce
Łukasz Kośniewski - 1 miejsce
Damian Zwardoń - 2 miejsce
Jan Stańco - 1 miejsce
Grzegorz Aszkiełowicz - 2 miejsce
Zdzisław Talik - 1 miejsce
Galeria zdjęć -> TU
Wszystkie wyniki -> TU

 

 

12.03.2016 - Puchar Prezesa Kotelnicy
Łukasz Kośniewski - 2 miejsce
Zdzislaw Talik - 3 miejsce
Jan Stańco - 4 miejsce



05.02.2016 - Finał Mistrzostw Polski

Zdzisław Talik - 3 miejsce
Jan Stańco - 10 miejsce
Łukasz Kośniewski - 8 miejsce
Andrzej Bednarz - DSQ
Wszystkiw wyniki -> TU

Puchar Czantorii - 28.02.2016
Łukasz Kośniewski - 1 miejsce

Puchar Wójta Gminy Węgierska Górka i Proboszcza Parafii w Ciścu - 27.02.2016
Jan Stańco - 1 miejsce

Puchar Stożka - 26.02.2016
Łukasz Kosniewski - 8 miejsce
Andrzej Bednarz - 10 miejsce


EMP Złoty Groń - 30.01.2016

Zdzisław Talik - 4 miejsce
Jan Stańco - 6 miejsce
Damian Zwardoń - 3 miejsce
Łukasz Kośniewski - 7 miejsce
Andrzej Bednarz - 11 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

EMP Góra Żar - 23.01.2016
Zdzisław Talik - 2 miejsce
Jan Stańco - 6 miejsce
Damian Zwardoń - 5 miejsce
Łukasz Kośniewski - 3 miejsce
Andrzej Bednarz - 9 miejsce
Wszystkie Wyniki -> TU

Puchar Beskidzkich Groni - Brenna Centrum - 24.01.2016
Łukasz Kośniewski - 2 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

EMP Szymoszkowa - 24.01.2016
Andrzej Bednarz - 9 miejsce
Wszystkie wyniki -> wkrótce

EMP Kluszkowce - 17.01.2016
Jan Stańco - 3 miejsce
Andrzej Bednarz - 12 miejsce
Wszystkie wyniki -> TU

EMPA Zwardoń - 08.01.2016

Anna Kołosińska - 2 miejsce
Karolina Urbańczyk - 3 miejsce
Zdzisław Talik - 2 miejsce
Jan Stańco - 5 miejsce
Damian Zwardoń - 2 miejsce
Łukasz Kośniewski - 6 miejsce
Paweł Pydych - 11 miejsce
Andrzej Bednarz - 12 miejsce
Wszystkie wyniku -> TU

Szybki Kontakt

Klub Sportowy Zwardoń
Zwardoń 73a
34-373 Zwardoń
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
web: www.ks-zwardon.pl

Facebook